0 (542) 773-6448

Sultan Şehir

Yazı Boyutu

 

Bahçe Bakımı

Güzel görünümlü bir bahçe düzeni sağlamak amacıyla bahçe dizaynının düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Bunun için bahçe içerisinde bulunan çiçek, ağaç ve çimlendirme gibi işlemlerin belli bir dizayn ve düzenlemelere ihtiyaç duyulmaktadır. Konsept olarak ağaçlandırma ve çiçeklendirme işlemleri görüntü itibariyle belirli bir düzenlemeyle sağlanmaktadır. Bahçe zararlı böcek türlerinden arındırılarak toprak yapısına uygun çiçeklendirme ve ağaçlandırma sistemi uygulanmalıdır. 

Bahçe Bakımı, Güzel görünümlü bir bahçe düzeni sağlamak amacıyla bahçe dizaynının düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Bunun için bahçe içerisinde bulunan çiçek, ağaç ve çimlendirme gibi işlemlerin belli bir dizayn ve düzenlemelere ihtiyaç duyulmaktadır. Konsept olarak ağaçlandırma ve çiçeklendirme işlemleri görüntü itibariyle belirli bir düzenlemeyle sağlanmaktadır. Bahçe zararlı böcek türlerinden arındırılarak toprak yapısına uygun çiçeklendirme ve ağaçlandırma sistemi uygulanmalıdır. 

Bahçe Bakımı, Güzel görünümlü bir bahçe düzeni sağlamak amacıyla bahçe dizaynının düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Bunun için bahçe içerisinde bulunan çiçek, ağaç ve çimlendirme gibi işlemlerin belli bir dizayn ve düzenlemelere ihtiyaç duyulmaktadır. Konsept olarak ağaçlandırma ve çiçeklendirme ile farklı tasarımlar yapmaktayız.

Dekoratif Taş Sanatları

Dış mekanlarda en çok kullanılan parke taşı, andezit taşı, küp taş, süpürge beton, kauçuk, çim taşı, bazalt taşı,kayrak taşı, podima taşı vb. taş işleriniz yapılmaktadır.

 

Donatılar

Çocuk oyun alanları , banklar , çöp kovası , kamelyalar, köprülerle  vb. donatı elemanlarıyla hizmetinizdeyiz.

 

Sulama Sistemleri

Proje Çizimi İle Bahçelerinizde Ve Yeşil Alanlarınızda ferahlatan  Çözüm Sunmaktayız.