0 (542) 773-6448

Hakkımızda

Yazı Boyutu

HAKKIMIZDA:

SİVASİ GRUP DANIŞMANLIK; 2016 yılından bu yana müşterilerine proje ve belgelendirme danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır. Bugün gelişmiş metodolojileri, çeşitli sektörlerde elde ettiği deneyimleri ve güçlü danışman ekibi ile Bölge’nin önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır.

 Proje yönetimi, belgelendirme, girişimcilik stratejisi ve kurumsallaşma alanlarındaki çalışmaları ile şirketlerin kendi pazarlarında lider olmalarına katkıda bulunan SİVASİ GRUP'un hizmetlerinin tümü müşterilerinin yönetim ve finans kabiliyetlerini artırmaya yöneliktir.

 Temel değer önerisi güven olan işletmemizin müşteri portföyünde sektörün önde gelen firmalar bulunmaktadır. 2016 yılı itibariyle 30’dan fazla girişimcinin işletmesini açmasına yardımcı olarak kalıcı ve karlı yatırımlara katkı sağlanmıştır.

En iyiyi başarmak için hiç vazgeçmediğimiz şu temel prensipleri uygulamaktayız:

  • Müşterilerimizin potansiyellerine değer katmak,
  • Yenilikçi yaklaşımlar ve uygulanabilir çözümler sunmak,
  • Üstlendiğimiz her işi en iyi şekilde bitirmek için hiçbir fedakârlıktan kaçınmamak,
  • Müşterilerimizin gizliliğine daima özen göstermek.

           Ekibimiz, kendi alanlarındaki gelişmeleri takip etmek için senede bir ay eğitim alırlar. Sosyal sorumluluğumuzun bilincinde olan bir kurum olarak,  Bölgemizde yer alan STK’ların projelerinde bizzat yer alarak başarılı ve faydalı işlerin yapılmasına ön ayak olmaktayız.

          Yıllık çalışma modelimiz kapsamında  iş ortaklarımız olan işletmelerimizin faaliyetleri yakından takip edilerek uygun metodoloji ve koşullar altında gelişmeleri yönünde her türlü şart ve koşullarda tecrübe ve becerilerimizle yanlarında yer almaktayız.