mim-sivasi-logo

MİM SİVASİ TURİZM

Mim Sivasi Turizm, seyahat dünyasında çeşitli görevlerde bulunmuş genç, dinamik bir ekibin sonucu olarak kurulmuş olan Türsab 15540 belge numaralı A grubu seyahat acentasıdır.

Mim Sivasi Turizm’in mise ve travel hizmetleri bulunduğunuz ülke sınırları içinde değil, global bir yelpazede hayat buluyor. Katılacağınız her türlü toplantı, fuar ve kongre etkinliklerinizde, sunduğumuz yurtiçi ve yurtdışı teşvik hizmetlerimiz ile potansiyel müşterilerimizin ve ülkemizin ticari ortağı olan ülkelerin taleplerini dikkate alarak oluşturmuş olduğumuz; Grup olarak yurt dışı eğitim, eğlence ve teşvik gezilerinizde siz değerli müşterilerimiz kusursuz hizmet ve verimliliği bir arada bulacaksınız.

 

Mim Sivasi Turizm Misyon ve Vizyonu:

 

En son yenilikleri zamanında ve ekonomik çözümlerle sunabilen, kurumlarımızın beklentilerinin üzerinde, yüksek standartlarda ve kaliteden ödün vermeden; Firmalarımızın memnuniyetini en üst düzeyde sağlayan, toplam kalite yönetimi anlayışıyla hareket eden, marka bilinirliğine sahip, hizmet kalitesinde sürekliliği sağlayan, çevreye duyarlı, sektörde örnek olma yolunda ilerlemekteyiz.

Copyright © 2023, Mim Sivasi Turizm  Sitesinde Yer Alan Tüm İçerikler Telif Hakları ile Korunmaktadır. 

BİZE ULAŞIN

 
ADRES:

ÇARŞIBAŞI MAH. SARRAFLAR SK. YUVAM YUVAM APT NO: 6 İÇ KAPI NO: 4 MERKEZ/ SİVAS

 
Sabit Telefon – 0346 222 21 31
 
Cep Telefonu – +90 501 072 44 58
 
Whatsapp – +90 501 072 44 58

Bu site Karaoğlu Reklam® Gelişmiş Kurumsal Site sistemleri ile hazırlanmıştır.